Kad persikraustymas būtų lengvesnis

Jeigu gyvenate Londone ir ketinatės kraustytis iš vieno būsto į kitą, tikriausiai nebe naujiena skelbti ir atlikti paiešką, pagal užklausą East London man and van. Tai bus įprasta kiekvienam, ieškančiam, kas galėtų padėti persikraustyti. Jeigu planuojate surasti profesionalius pagalbininkus – sveikiname dėl tokio protingo žingsnio. Juk tikrai visada daug geriau surasti tuos, kas savo darbą atlieka profesionaliai nei patiems bandyti kažką padaryti, to nemokant ir tapti vėl tuo pačiu „auksarankiu“. Tačiau taip pat verta žinoti, kad kai kuriais dalykais jūs irgi galite pasirūpinti. Taigi, galbūt žmones, kurie suneš ir perveš jūsų daiktus, lengvai rasite tokiose svetainėse kaip http://www.free-ads-online.co.uk, tačiau visgi kai ką galite pasidaryti ir patys. Tereikia laikytis kelių naudingų rekomendacijų.

Daiktų rūšiavimas

Perkraustome AnglijojePirmas žingsnis norint, kad jūsų persikraustymas būtų išties sėkmingas, yra daiktų rūšiavimas. Jums būtina gerai pagalvoti, kaip perdėlioti daiktus. Lietuviai turbūt dar iš sovietinių laikų turi tą polinkį kaupti begales nereikalingo šlamšto, kuris vėliau tik sukuria daugiau problemų nei naudos. Gerai pagalvokite, ar jums tikrai reikia tų visų seniai nevilkimų drabužių, gal geriau juos atiduoti labdarai? Kokia tikimybė, kad dėvėsite tuos seniai spintoje dulkančius daiktus? O kaip gi tie drabužiai, kurie apskritai net nebuvo ištraukti iš maišų nuo paskutiniojo persikraustymo? Atkreipkite dėmesį ir į knygas, gal esate prikaupę kalną knygų iš serijos „Drąsiųjų keliai“, ir tos knygos taip pat tik trukdo, užima vietą? Knygas perkraustyti itin sunku.

Kai jau atsirinksite, ko jums iš tiesų nereikia, stenkitės surūšiuoti daiktus, kaip juos dėliosite. Nebūtina visko smulkmeniškai išrūšiuoti, bet geriau pasistengti, kad dūžtantys būtų su dūžtančiais, sunkūs su sunkiais, lengvi su lengvais.

Pakavimo medžiagos

Labai svarbi dalis yra pats pakavimas ir tinkamas pakavimo medžiagų pasirinkimas. Jeigu jūs norite, kad jums tikrai ilgai ir sėkmingai tarnautų jūsų daiktai, tai turite juos gražiai pervežti nesugadinant. Jeigu daiktai dūžtantys, rinkitės juos supakuoti taip, kad jie būtų apsupti kažkokių minkštų audinių. Gal įvyniokite į drabužius ar mazgotes. Taip pat pagalvokite ir apie sunkius daiktus – į ką juos dėti, kad neišplištų maišai, juos benešant. Kai kur bus patogu smulkmenas sunkias suberti į tvirtas dėžes. Kai kada geriau bus sukimšti viską į didžiulius maišus. Pavyzdžiui, patalynė, drabužiai nėra labai sunkūs kroviniai, todėl juos galima kišti į 100 litrų talpos maišus, o tuos maišus paskui lengvai užsimetus ant nugaros nunešti į pervežimo mašiną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *