Plaukų apsauga nuo karščio profesionalų akimis

Karštas oras, saulė, plaunantys bangų garsai – vasara yra metas, kai dauguma iš mūsų puikuojasi atostogų džiaugsmais. Tačiau šis metų laikas ne visada yra malonus mūsų plaukams. Aukštos temperatūros, tiesinimo žnyplės, feno karštis, ir aišku, nemalonios UV spinduliuotės, yra faktoriai, kurie gali neigiamai paveikti mūsų šukuoseną. Tad kaip profesionalus turinio kūrėjas ir grožio entuziastas, leiskite pasidalyti patarimais, kaip efektyviai apsaugoti plaukus nuo vasaros išbandymų.

Plaukų apsaugaKruopštus pasiruošimas yra raktas

  • A. Maitinimas iš vidaus. Tinkama mityba ir hidratacija yra pagrindas bet kokiai plaukų apsaugai ir grožio rutinai. Įsitikinkite, kad jūsų dieta yra turtinga baltymais, vitaminais ir mineralais, kad plaukai iš vidaus būtų stiprūs ir sveiki.
  • B. Plaukų priežiūra. Reguliariai naudokite drėkinančias kaukes ir kondicionierius, kad užtikrintumėte, jog plaukai visada būtų gerai hidratuoti ir pasirengę kovoti su karščiu.

Specializuota apsauga nuo saulės

Toks pat kremas, kurį naudojate apsaugoti odai, yra taip pat būtinas ir jūsų plaukams. Rinkitės produktus, skirtus apsaugoti plaukus nuo saulės, ypač tuos, kurie turi UVA/UVB filtrus.

Skaityti straipsnį “Plaukų apsauga nuo karščio profesionalų akimis” »