Ką svarbu žinoti apie žieminės striukės pirkimą?

Žiemos laikotarpis dažnai sukelia daug klausimų, kai reikia rinktis tinkamą lauko aprangą. Patys populiariausi pasirinkimai yra žieminės striukės. Ką reikia žinoti apie šiuos pasirinkimus, kad nereikėtų nei šalti, nei per daug sušilti?

Šiltos striukėsStriukė skirta žiemos laikotarpiui yra populiarus rūbas. Tai patogu tiek vilkėti kasdienai, tiek ir tuomet, kai reikia apsirengti į darbą ar laisvalaikiui. Galima netgi sakyti, kad tai universalus drabužis. Ypatingai moterims tai svarbu, nes su striuke žiemą galima vilkėti ne tik kelnes, bet ir sukneles ar sijonus. Net ir sportinis stilius čia yra tinkamas. Su striuke galima rengtis įvairiais stiliais ir tai labai patogu šiuolaikinei moteriai. Vyrams tai taip pat yra praktiškas drabužis.

Šiuo metu parduotuvėse galima rasti labai daug striukių. Vienos iš jų yra šiltesnės, kitos plonesnės. Ką reikia apie tai žinoti? Pirmiausia reikia žinoti, kokiais atvejais ir kokiu oru ją vilkėsite. Pavyzdžiui, jeigu žiemos yra šiltos, tai nereikia storiausios ir šilčiausios striukės. Galima rinktis plonesnę striukę, tik ji turi būti ne rudeninė ir ne pavasarinė, o būtent žieminė. Dabar labai gerai, nes galima rasti įvairias žiemines striukes, kurios skirtingos pagal užpildo sluoksnį ir jo storumą. Tuo tarpu užpildo pasirinkimas yra taip pat ne vienas. Galima rinktis natūralius užpildus iš paukščių pūkų, pavyzdžiui, anties, tačiau rekomenduojama rinktis šiuolaikines sintetines medžiagas, kurios puikiai šildo ir neleidžia prakaituoti. Žinoma, jos turi būti kokybiškos.

Skaityti straipsnį “Ką svarbu žinoti apie žieminės striukės pirkimą?” »