Mūsų namo durys

Akivaizdu, kad ne vieniems mūsų daugiabučio gyventojams teko susidurti su produkcija, kurią gamina Tayside door factory. Atpažįstu, kurios durys yra pagamintos būtent ten, nes kažkada turėjau šiokių tokių ryšių su durų pardavimais ir kai kuriuos svarbiausius gamintojus lengvai atpažindavau. Šiandien nutariau padaryti keistą apžvalgą ir pasigilinti, kas visgi už kurių durų gyvena.

Pirmas aukštas

Durys namamsKaip standartiškai ir būna, pirmame aukšte gyvena pensijos gavėjai. Jie visada žino, kada tu išeini ir pareini namo, jie visada lyg tyčia išlenda į laiptinę tada, kai ir tu kažkur eini, ir būtinai užkalbina apie orą. Tau būna nesmagu nueiti, nes jie seni žmonės ir gal neturi su kuo pabendrauti, tačiau galiausiai jie pasako kažką pusiau įžeidžiančio, ir emocijos lieka tikrai ne pačios geriausios išeinant. Be to, atrodo, kad jie būna smalsūs ir kalbina siekdami patikrinti ar jų spėliojimai apie jus sutampa. Pavyzdžiui, jūs visada tuo pačiu metu anksti iš namų išeinate, taigi, jie nori išsiaiškinti, ar jūs tikrai einate į darbą. Na, bet kiekvienas žmogus tikrai yra turėjęs tokių ryšių, taigi, man net nėra būtina tiksliai pasakoti, ką tai reiškia, turėti štai tokius kaimynus.

Antras aukštas

Man keista, bet šiame aukšte į visus tris butus sudėtos kažkokios security door. Gyvena čia dvi vidutiniškai atrodančios ir besielgiančios jaunos šeimos. Trečiasis butas visada užrakintas, ir jo juodos seifinės durys lieka paslaptis bent jau man. Antrame aukšte už šių saugių durų gyvena šeimos, turinčios po vaiką ir po šunį. Visi jie kartais grįžta iš parduotuvės su milžiniškais krepšiais, kartais būna tiesiog labai laimingi, kartais pykstasi ir vieni kitus įžeidinėja. Sakyčiau – tipinės šeimos.

Trečias aukštas

Čia yra kelios prastokai atrodančios sovietinio tipo durys. Prie vienų yra skambutis su nupjautu laidu, taigi, kai kas nors ateina, tai beldžiasi iš visų jėgų, mes iš ketvirto aukšto gerai girdime. Gyvena čia studentai, butai yra nuomojami dideliam kiekiui jaunų žmonių. Mums tai problemų nekelia, jeigu ne tas rūkymas laiptinėje. Patys lyg ir nerūko, bet yra jų draugų, kurie atėję prirūko. Tuomet grįžus per tuos dūmų koridorius yra tikrai baisu, kad uždusi ir kad tavo pastangos kvėpintis ar praustis nueis veltui, nes praėjęs dūmų koridoriumi dvoksi kaip peleninė. Visgi, mes gerai su jais sutariame, tad nesiskundžiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *