Grafinio diznaino tendencijos 2015-iesiems

Jeigu ieškote kažko panašaus į design companies London, vadinasi, norite sukurti tikrai nepriekaištingą dizainą savo interneto svetainei ar kokiam nors bukletui. Atpažinti, ar kompanija dirba gerai ir yra verta jūsų dėmesio, galima peržvelgus jų atliktų darbų sąrašus – ar jie visada pataiko į taktą, ar gerai atrodo jų produktai, ar gražu ir stilinga tai, ką jie kuria. Juk vien tik pavadinimas London web designers nebūtinai reikš, kad kompanija verta jūsų dėmesio. Taigi, pažiūrėkite, ką jie sukūrė, ir patikrinkite, ar tai sutampa su šių metų grafinio dizaino mados tendencijomis. Tiesa, jos nėra vienakryptės, tačiau tam tikri dėsniai aptinkami daug kur.

Žurnalo imitacija

Grafinis dizainasPastaruoju metu išpopuliarėjo tendencija interneto tinklapiuose atsisakyti mažų vaizdų. Siekiama naudoti kuo mažiau Stock nuotraukų, kuo mažiau masinių ir nereikalingų vaizdų. Siekiama suteikti itin kokybiškus didelius vaizdus, tikrai vertus dėmesio. Ką reiškia „didelius“ ? Tai yra, tokius, kurių nereikia išdidinti, norint pamatyti įdėmiau – jūs iš karto juos matysite tokius milžiniškus, kad šie net netilps į visą jūsų kompiuterio ekraną. Turėsite žvalgyti juos aukštyn, žemyn, tarsi vartytumėte kokį nors didelio formato žurnalą. Tai įdomus sprendimas, turint omenyje, kad tai tikrai nėra labai patogu, tačiau prestižinis įvaizdis, atrodo, kai kurioms kompanijoms svarbiau, taigi, jos surizikuoja. Sumažintos, į ekraną telpančios to paties nedidelio formato nuotraukos, kurias galima lengvai išsididinti, kelia asociacijas su socialiniais tinklais, o būtent nuo jų ir yra daug kas labai pavargę. Ten plinta daug nekokybiškos informacijos, kaip kokiame baisiame šiukšlyne. Taigi, žurnalo imitacija, itin didelis formatas brėžia ryškią liniją tarp vienokio ir kitokio dizaino. Šio pojūčio siekiama ir kitų elementų išdėstymu, taip pat negalėjimu visko pamatyti vienoje visumoje. Norint perskaityti straipsnį ir pamatyti daug nuotraukų, tenka nuolat jas pervertinėti, kas nėra labai patogu, tačiau ir vėl priartėja prie žurnalo dizaino.

Minimalizmas ir balta spalva

Žinoma, tokius sprendimus lydi ir kiti susiję. Pavyzdžiui, vėl grįžta minimalistinis žurnalo / portalo išdėstymas. Balta spalva, parinkta fonui, kelia itin aukštus reikalavimus portalo kokybei. Baltame lape puikiai matosi kiekvienas nekokybiškas informacijos pliūpsnis, nereikalinga fotografija, kvailas tekstas. Taigi, įgydama baltą foną, portalas pats sau pažada kelti daugiau kokybės reikalavimų, o kartu ir visą auditoriją nuteikia aukštos klasės turiniui. Tokios tendencijos ėmė ryškėti jau praėjusių metų gruodį, o šiuo metu yra tiesiog pasiekusios bumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *