Interjerui sukurti – gražios durys

Durys dailiam interjeruiKai vienoje parduotuvėje pamatėme, kad vyksta akcija – interior doors for sale – supratome, kad dabar arba niekada. Savo namą pastatyti jau baigiame, tačiau kai kurios detalės dar nėra iki galo išspręstos, tarkime, interjero durys. Langai užsakyti, juos dar darys keturias savaites, o dėl durų kažkaip buvo neaišku. Vis nesutarėme, ar reikia rankų darbo, ar geriau toks jau iš karto pagamintas produktas, kurį tiesiog nesunkiai nusiperki iš interneto parduotuvės, ir neturi daugiau jokių problemų. Panašu, kad tiek front door, tiek galinio kiemo bei vidaus durys bus iš šios parduotuvės, kurioje tą išpardavimą ir pamatėme. Štai kokių pasirinkimų ir apmąstymų dabar turiu.

Priekinės durys

Nors gyvename gana saugiame rajone, tačiau pagal seną paprotį norisi užtikrinti maksimalų saugumą. Žinau, kad vyras į namą atsiveš visas vertybes, ir visai nesinorėtų, kad kas nors lengvai su laužtuvėliu čia įeitų ir viską išsineštų. Be to, ir nebūsime pusę metų namie, geriau, kad ne tik signalizacija būtų gera, bet ir pačios durys tikrai tvirtos. Taigi, galvojame apie itin saugias seifo tipo duris. Tik su jomis, manau, pasieksime maksimalų saugumą, kokio iš tikro norime. Kol kas galvoju apie tamsios žalios spalvos duris.

Galinio kiemo durys

Čia, aišku, irgi reikės žalių durų. Taip pat gerai būtų maksimaliai saugios. Nors čia su vyru mūsų nuomonės šiek tiek išsiskiria. Jis sako, kad daug geriau būtų, jeigu būtų ne seifo, o tokios su specialiu langeliu katei ir šuniui įeiti. Man atrodo, tai gražu ir patogu, bet gal nebent filmuose. Nes realybėje, tai katę ar šunį ir šiaip pro duris galima išleisti, o norint užtikrinti saugumą, visai nesinori kažkokių tokių galimybių įsilaužimui.

Interjero durys

Aišku, kad daugiausiai dėmesio sulaukia galimos interjero durys. Nes kaip tik jų reikės daugiausiai, o ir kambarių, kur šis dalykas pritaptų, yra visai nemažai. Taigi, turime rinktis atsargiai ir tik tai, ko paskui nesigailėtume. Pavyzdžiui, man patinka durys, kurios turi stiklų ir yra permatomos. Tada tarsi prasiplečia erdvės, sumažėja klaustrofobijos pojūtis. Tačiau į privačius kambarius, taip pat miegamuosius, tualetą, vonią reikėtų dėti nepermatomas duris. O pastarosios tiktų į koridorius, svetainę, virtuvę ir kažkokius poilsio kambarius. Pavyzdžiui, darbo kambaryje vardan privatumo jau norėtųsi turėti nepermatomas duris iš kokios nors gražios medienos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *