Keli sugedusių kompiuterių atvejai

Svečiuojamės pas žmogų, kuriam kompiuterių remontas yra duona kasdieninė, ir prašome papasakoti apie kelis sugedusius kompiuterius, kuriuos dabar matome pas jį ant stalo. Kas tiems kompiuteriams yra, kodėl juos reikia taisyti, ar buvo galima išsaugoti.

Eksponatas Nr. 1

Tvarkome kompiuteriusPirmiausiai prieš akis turime nešiojamąjį kompiuterį. Meistras prasitaria, kad tokių kompiuterių remontas šiais laikais yra labai dažnas dalykas. Taip yra gal dėl to, kad, kai sugenda kažkas paprastame kompiuteryje, tai žmonės dar moka išsiimti sudegsią ar sugedusią detalę ir ją pasikeisti kita. Arba, jeigu į vidų kažko patenka, kokių voratinklių ir dulkių, tai irgi beveik gali patys išsivalyti. Tačiau su nešiojamais kompiuteriais tokio išmanumo nelieka, kadangi juos tiesiog atsidaryti yra labai sunku. Šiuo atveju, mergina atnešė kompiuterį, kuris neturėjo jokių požymių dėl problemų, ir staiga vieną dieną tiesiog nustojo veikti. Aš jį išardžiau ir pamačiau, kad ten yra kažkokių skysčių. Žinote, kai žmogaus organizme išsilieja laisvi skysčiai, tai jis miršta, na nebent dar chirurgai kažkokiu būdu sugeba gana greitai ten viską išvalyti ir sutvarkyti. Bet iš tikro gana panašiai yra ir su šiais kompiuteriais. Nes čia labai dažnai atsiranda tų skysčių, kurių neturėtų būti, taigi, tenka viską kruopščiai sutvarkyti tam, kad kompiuteris galėtų dar kažkokį gyvenimą gyventi.

Eksponatas Nr. 2

Tai dar vienas nešiojamas kompiuteris ir laptop parts čia tampa didžiausia dilema. Savininkas smūgio metu netyčia sugadino klaviatūrą, kuri dabar yra visiškai sugadinta ir jau šiame kompiuteryje nebegali atlikti jokių funkcijų. Taigi, tenka galvoti, ką daryti, tenka ieškoti kažkokių alternatyvų. Tačiau man irgi tenka sukti galvą. Kas geriau – ar pasiūlyti jiems gana brangiai iš gamintojo siųstis tą klaviatūrą (nes atitikmenų pigesnių nėra), ar tiesiog pirkti išvis kitą naują kompiuterį.

Eksponatas Nr. 3

Turime planšetinį kompiuterį su įskilusiu ekranėliu. Tai – taip pat labai dažna ir nervinanti problema. Aš įsivaizduoju, kad nėra nieko labiau žlugdančio nei suvokti, kad tu pats, būdamas labai neatsargus, suniokojai savo kompiuterį. Tai tikrai turėtų būti vienas nemaloniausių pasaulyje jausmų. Tikiuosi, man neteks jų patirti. O kol kas suku galvą, kaip čia padėti šiam žmogui, kuris užmynė ant savo kompiuterio ekrano ir dabar vietoje įprasto vaizdo ten išsiliejęs spalvotas drugelis, niekaip nenorintis iš ten kur nors pabėgti ir pasprukti, bus matyt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *