Kaip Aurelija sulieknėjo

Aurelija pasakoja, kad būtent kokybiškos svarstyklės merginai keldavo daugiausiai baimės. Kodėl? Nes jos galėjo parodyti tiesą.

Ilgai nesiryžo pradėti

Geros kokybės svarstyklėsMergina sako, kad ilgai apgaudinėjo save, buvo kankinama svarstyklių baimės. „Namuose turėjau vienas prastai veikiančias mechanines svarstykles, kai ant jų užlipdavau, niekada neidavo suprasti, koks yra tikrasis mano svoris. Visada galėjau apgauti save ir galvoti, kad gal sveriu 60, nes rodyklė taip šokinėdavo, nuo 60 iki 80. Kai kas nors paklausdavo, kiek sveriu, taip ir sakydavau – sugedę svarstyklės, todėl nežinau. Kartais svečiuodavausi pas brolį, pas kurį vonioje buvo elektroninės kokybiškos svarstyklės. Esu ten pasisvėrusi, tačiau visada labai nusivildavau savimi. Paaiškėdavo, kad sveriu daug daugiau, negu norėčiau sverti. Tačiau kaip tik paskutinis pasisvėrimas ir privedė prie to, kad daviau sau žodį iki vasaros sulieknėti. Užlipusi ant svarstyklių supratau, kad iki 100 artėjo milžiniškais tempais, kad dabar jau svoris siekia 96, o tai beveik šimtas. Man pasidarė taip baisu, aš juk jauna mergina, ir kaip galima savo gyvenimą taip suknisti, kad tiesiog be jokios priežasties taptum tokia stora. Visą gyvenimą jaučiausi užgožiama kitų, gražesnių merginų, taip ir negavau pasimėgauti dėmesiu, o dabar, kai jau greitai pradėsiu senti, tebesu tokia sunki, kad nei sau, nei kitiems neatrodau patraukliai. Tad teko pripažinti realybę ir imtis tikslių veiksmų“, – atvirauja dabar savo tikslą jau pasiekusi Aurelija.

Nugalėjo svarstyklių baimę

Kaip ji sako, galų gale viskas susistato į vietas, net pamiršti, kad kažkas kažkada buvo ne taip. Tik kur nors aptinkamos, o ir namie stovinčios kokybiškos svarstyklės visada primena apie tokią praeitį, kurią laikai savo gėdingu šešėliu. „Skirtumas esminis toks, kad dabar bet kada galiu pasisverti. Anksčiau, pavyzdžiui, vėlai vakare, manęs tikrai niekas nebūtų užmetęs ant svarstyklių, paprasčiausiai niekaip nebūtų privertęs ten ant jų užsilipti. Bet dabar atrodo viskas daug geriau. Dabar aš galiu sau drąsiai ir atvirai leisti užlipti ant svarstyklių net vakare, kai esu pavalgiusi ir nesituštinusi. Žinau, kad vis tiek nieko šokiruojančio nepamatysiu. Manau, tai kiekvienos merginos svajonė – leisti sau pasisverti vėlai vakare ir nelikti dėl to nuliūdusiai ar pasiryžusiai „nuo rytojaus pradėti laikytis dietos“. Manau, kad man gyvenime viskas laikui bėgant susiklostys taip, kad savo ramybe bei pozityviu pavyzdžiu galėsiu užkrėsti ir kitas moteris, kurios dar tebeturi tokių pačių problemų“, – sako ji.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *