Parduodami butai Vilniuje – saugūs ir modernūs

Butai VilniujeUAB ,,Vilmestos projektai” – daugiabučių namų projektus vystanti įmonė. Pagrindinė jos veikla: nuomos ir pardavimo paslaugos naujai pastatytame name, sklypo įsigyjimas, nekilnojamojo turto projektų valdymas, naujų daugiabučių projektavimas. Pagrindiniai projektai, kuriuos vykdo įmonė – butų, kotedžų ir individualių namų pardavimas, komercinių patalpų nuoma, administravimas, pardavimas. ,,Vilmestos projektai“ apgyvendino daugiau nei 2550 šeimų, o vykdomų projektų metu buvo pastatyti daugiau nei penkiasdešimt daugiabučių namų.

Parduodami butai Vilniuje pasižymi puikia infrastruktūra. Aplink naujus daugiabučius veikia mokyklos, darželiai, maisto prekių parduotuvės, netoliese įsikūrę prekybos centrai. Taip pat čia dirba ne viena kavinė, restoranas, nusidriekę dviračių takai. Kai kurie butai įsikūrę prie miškingų vietovių, todėl čia gali gyventi ramaus poilsio trokštančios šeimos, ypač jei jos augina mažamečius vaikus. Tokioms poroms ramus gyvenimo būdas yra ypač svarbus, nes jie gali netrukdomi išeiti pasivaikščioti po parkus ir atrasti ramybę. Taip pat butai pasižymi energiniu efektyvumu, individualia šilumos apskaita. Tai reiškia, jog butų šildymo išlaidos sezono metu neviršija tam tikros nustatytos normos. Iš saugių medžiagų pagaminti butai yra draugiški aplinkai ir nekenksmingi sveikatai. Dėl šių priežasčių vis daugiau jaunų šeimų renkasi naujai pastatytus butus Vilniuje.

Taip pat parduodami butai pasižymi modernumu ir stilingumu. Statant gyvenamuosius namus buvo atsižvelgta ne tik į išorinę jų išvaizdą, bet ir butų stilių, balkonus. Šilti, jaukūs ir išvaizdūs butai leidžia gyventi šviesiai ir funkcionaliai. Didžiojoje pastatytų namų dalyje yra apželdinti vidiniai kiemai. Medžiai, pasivaikščiojimo takeliai, gėlynai, vaikų žaidimo aikštelės, individualūs sandėliai – tai ir dar daugiau siūlo butus Vilniuje parduodančios ir statančios įmonės. Vienas svarbiausių aspektų, į ką buvo kreipiamas dėmesys statant daugiabučius – saugumas. Pasirenkami tvarkingi mikrorajonai, užrakinami kiemai ir laiptinės, požeminės automobilių stovėjmo aikštelės. Tai leidžia mėgautis privatumu, saugumu, nebijant, jog kažkas gali patekti į jūsų namų kiemą ar laiptinę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *