Paskolų refinansavimas – puiki galimybė išbristi iš skolų liūno

Kreditai refinansuojamiRodos, "ari" visą mėnesį, gauni taip lauktą algą ir, žiūrėk, padengus visas būtinas išlaidas (komunaliniai mokesčiai, maisto bei kiti produktai, būsto paskolos ir panašiai) vėl tenka skrupulingai skaičiuoti kiekvieną centą, norint sulaukti kito mėnesio. atsiranda asmenų, neva protingesnių už tą eilinį vargšą lietuvį, priverstą riboti savo poreikius iki minimumo. Jų atrasta "aukso gysla" – greitieji kreditai, iš pažiūros žaibiškai sumažinantys finansinius nepriteklius. Taip, greitųjų paskolų gavimo specifika išties labai paprasta. Dėl greitojo kredito gavimo reikia kreiptis į norimos bendrovės filialą ar kitą įstaigą, įgaliotą teikti minėtą paslaugą (pavyzdžiui – prekybos centrą) ar tiesiog, prisėdus prie interneto, užpildyti elektroninę paraišką. Aišku, greitieji kreditai nėra dalinami kiekvienam iš gatvės – reikia atitikti keliamus reikalavimus: būti sulaukus reikiamo amžiaus, gauti pastovias pajamas, neturėti neįvykdytų finansinių įsipareigojimų. Žvelgiant į realią situaciją, kai vis daugėja asmenų, nesugebančių laiku sumokėti sutartyje numatytų įmokų, galima spėti, jog juos atitinkantys žmonės teoriškai turėtų gebėti susitvarkyti su finansiniais įsipareigojimai, tačiau iš tikrųjų, veikiami neigiamų išorinių ar jėgų ar tiesiog neturėdami reikiamų finansų planavimo įgūdžių, to nepajėgia. Vienas po kito seka greitieji kreditai, kol galiausiai atsimušama į sieną – niekas nebeskolina. Tokioje iš pažiūros beviltiškoje situacijoje gali padėti paskolų refinansavimas. Tai – dar viena paskolos rūšis, tačiau kur kas geresnė alternatyva nei n-tasis greitasis kreditas ar sėdėjimas sudėjus rankas tikintis, jog įsiskolinimas stebuklingai išgaruos.

Paskolų refinansavimas – galimybė iš kreditoriaus pasiskolinti tiek pinigų, kiek reikia norint padengti visus prieš tai turėtus finansinius įsipareigojimus (aišku, yra nustatytos maksimalios paskolos "lubos"), nesvarbu, ar tai būti jau minėti greitieji kreditai, daiktų įsigijimas lizingus, paskolos bankams ar fiziniams asmenims. Vadinasi, asmuo tampa skolingas nebe keliems, o tik vienam kreditoriui. Kuo tai naudinga?

  • Laimima finansiškai: paskaičiuokite, kokią bendrą palūkanų sumą tektų sumokėti visoms bendrovėms, nekalbant apie išlaidas norint atidėti įmokų atidavimą, delspinigius, baudas ir panašiai.
  • Apsisaugoma nuo nemalonių reikalų su anstoliai (arba problema atitolinama – juk ir šią paskolą reikės grąžinti)

Negana to, įstaiga, teikianti paskolos refinansavimo paslaugą, supranta, jog bendrauja su klientais, kartą (mažiausiai) šioje srityje jau suklydusiais, tad, įvertinus pastarųjų esamą finansinę situaciją, numatomos palankios paskolos grąžinimo sąlygos. Aiškų, paskolų refinansavimas nėra suteikiamas kiekvienam besikreipiančiajam: išanalizuojama kliento turimų įsiskolinimų mastai, realios mokumo galimybės.

Kiekvienas, atsidūręs situacijoje, kai stalčiuje guli kalnas neapmokėtų paskolų sutarčių, o už durų būriuojasi anstoliai, turėtų išbandyti visus prieinamus problemos sprendimo būdus. Paskolų refinansavimas – vienas iš. Tai – tarsi švarus lapas, į kurį galite pradėti rašyti iš naujo. Aišku, toliau viskas priklausys nuo to, kaip racionaliai gebėsite paskirstyti savo turimas pajamas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *