Kaip suteikiami greitieji kreditai?

Vis dažniau matome reklamas, kuriose siūlomi greitieji kreditai. Jeigu nesidomėjote šiomis paslaugomis, tai jums tikriausiai įdomu, kaip jos gaunamos ir kodėl taip vadinamos. Pavadinimas paaiškinamas labai paprastai, nes jis atspindi kredito suteikimo laiką. Įprastai nuo paraiškos patvirtinimo pinigai pervedami labai greitai, todėl neužtrunkama ilgiau, nei pusvalandį.

Pirmiausiai, reikia atitikti keliamus reikalavimus tam, kad būtų galima gauti kreditą. Priklausomai nuo bendrovės, jie gali šiek tiek skirtis, tačiau visuomet reikės būti Lietuvos Respublikos piliečiu, turėti banko sąskaitą bei pastovių pajamų. Kaip jau buvo paminėta, kiti reikalavimai gali skirtis, todėl visuomet reikia prieš pildant paraišką kredito gavimui, sužinoti, kokie jie.

KreditaiAtitikus reikalavimus galima imtis paraiškos pildymo. Tam reikės užsiregistruoti pasirinktos kredito bendros tinklapyje bei užpildyti registracijos formą. Svarbu žinoti, kad būtina turėti asmeninę banko sąskaitą ir mobilųjį telefono numerį. Jų prireiks gauti patvirtinimą ir tolimesnius nurodymus bei tapatybės patvirtinimui. Pastarajam reikės iš savo banko sąskaitos pervesti nustatytą mokestį. Dažniausiai jis simbolinis, pavyzdžiui, 0,01 EUR. Renkantis sumą, kurios prašote, atidžiai pagalvokite ar ji pakankama ir, ar nėra per didelė. Kai sutartis bus sudaryta reikia ją atidžiai perskaityti ir, jei viskas tinka, pasirašyti. Visa tai atlikus greitieji kreditai gaunami į jūsų nurodytą banko sąskaitą labai greitai, maždaug per 15 minučių. Taigi, dabar suprantate, kodėl šiuos kreditus vadina greitaisiais. Tuo galite įsitikinti ir patys.

Dažnai kredito norintiems klientams kyla klausimų ne tik apie paskolos gavimą, bet ir apie atidavimą. Vienas iš aktualiausių – ką daryti, jei laiku nespėsiu grąžinti kredito? Gyvenimas kupinas staigmenų ir kartais, net ir itin gerai įvertinus savo finansines galimybes, galima susidurti su sunkumais ko pasekmėje kreditas negrąžinamas laiku. To nepadarius skaičiuojami kredito bendrovės nustatyti delspinigiai. Jei klientas atsisako toliau geranoriškai bendradarbiauti kredito įstaiga gali kreiptis į skolų išieškojimo įmones. O tai jau nėra gerai, nes suma, kurią reikės grąžinti išaugs labai greitai. Vis dėl to, jei nutiko taip, kad matote, jog laiku nespėsite grąžinti pinigų, tai verčiau kreiptis į pačią bendrovę. Jos dažnai taiko lengvinančias sąlygas kredito grąžinimu.

Teikiami greitieji kreditai atveria naujas galimybes visiems tiems, kuriems reikia greitai gauti reikiamą sumą pinigų. Tai greitas būdas papildyti savo banko sąskaitą. Vis dėl to reikia atidžiai įvertinti savo galimybes jį grąžinti laiku. Tai padarius nekils nesklandumų su kredito grąžinimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *