Kokios paskolos populiariausios 2020 metais?

Paskolų būna įvairių. Skiriasi jų dydis, kreditorius, jų sutarties trukmė, palūkanų dydis, paskirtis, kitos sutarties detalės ir dar daug smulkesnių detalių. Žmonės paskolas renkasi pagal savo galimybes ir poreikius. Galima norėti įvairių paskolų, bet reikia ir turėti galimybių ją gauti, nes ne visi gali atitikti kiekvienai paskolai keliamos standartus.

Norėdami geriau suprasti tautiečių skolinimosi įpročius, nusprendėme pažvelgti į populiariausias paskolas jų tarpe. Tai leis suprasti egzistuojančias tendencijas ir galbūt atrasti šį bei tą naujo sau.

Greitieji kreditai

PaskolosNumeris vienas skolinimosi būdas yra greitieji kreditai. Tai nesikeičia jau daug metų ir vargu ar tai pasikeis artimiausioje ateityje. Tai yra paskolos, turinčios akivaizdų trūkumą: lyginant jas su kitomis paskolomis, jos yra labai brangios. Tačiau jos turi ir unikalų privalumą: jas gauti yra paprasčiau nei bet kokias kitas paskolas. O prie to pridėjus ir tai, kda greitieji kreditai išduodami labai greitai, tai kad jie yra numeris vienas tarp mūsų tautiečių stebinti jau nebeturėtų.

Paskolos įsiskolinusiems

Dar žinomos kaip refinansavimo paskolos, jos savo populiarumu mažais žingesniais vejasi greituosius kreditus populiariausių skolinimosi būdų sąraše. Paskolos įsiskolinusiems yra unikalios tuo, kad jų paskirtis yra suteikti finansinę pagalbą asmeniui turinčiam įsipareigojimų. Todėl jei įprastai toks žmogus papildomai pasiskolinti nebegalėtų dėl savo įsipareigojimų naštos, tai refinansavimo paslaugos suteikia tokią galimybę. Be to, jos taip pat sumažina bendrą mokėtinų palūkanų normą, kas leidžia įsiskolinusiam atsikvėpti.

Paskolos dirbantiems užsienyje

Emigrantams paskolos taip pat labai aktualios. Į užsienį dirbti ar gyventi išvykusių mūsų bendrapiliečių skaičiui augant, auga ir pasklausa galimybėms pasiskolinti. Dažnas tautietis, išvažiavęs užsidirbti ir užsidirbęs, taikosi gauti geresnį pasiūlymą paskolai dėl geros savo finansinės ir turtinės padėties. Todėl paskolos emigrantams yra prienamos net geresnėmis sąlygomis nei mūsų šalyje gyvenantiems tautiečiams. Dažniausiai paskola dirbantiems užsienyje yra reikalinga būstui įsigyti, bet būna situacijų, kai reikia pasiskolinti ir kitiems tikslams. Bet net ir tuomet emigrantams gali būti suteikta paskola taip lyg jis ir gyventų Lietuvoje. Emigrantai tikrai nėra diskriminuojami paskolų rinkoje!

Tokie yra trys populiariausi būdai pasiskolinti. Bet juos vejasi ir kiti: vartojimo kreditai ar autolizingas. Visi turi savų poreikių ir keičiantis jiems Lietuvoje, keisis ir populiariausios paskolos. Bet šiuo metu jos atrodo būtent taip!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *