Dzūkijos miško kaina

Parduodu mišką, tačiau nežinau, kokia miško kaina yra normali, už kiek vertėtų mišką atiduoti nedelsiant, o kokia suma pernelyg maža ir verčiau turimus medžius pasilikti sau nei kažkam perleisti. Tokia dilema kyla ne vienam miško savininku. Vis tik sužinoti realią kainą nėra labai lengva, nes ši svyruoja kone kiekvieną dieną.

miškasOrientacine kaina galėtų būti registrų centre pateikiama vidutinė rinkos kaina, tačiau vertėtų atsižvelgti ne tik į ją, bet ir į skelbimų puslapiuose nurodomas pirkimo ar pardavimo kainas. Be abejo, jei patalpinote skelbimą, kuriame nurodėte, kad parduodate mišką, tačiau ilgą laiką nesulaukiate skambučių ar potencialių pirkėjų – metas nuleisti kainą ar šiek tiek keisti pateikiamą informaciją.

Sumažinta miško kaina ne visuomet padės parduoti. Neretai nesėkmės priežastimi gali būti pasirinktas netinkamas pardavimo būdas. Pavyzdžiui, jei Jūs patalpinsite skelbimą „parduodu mišką“ netinkamoje skiltyje (tokioje kaip būsto nuoma ar parduodami sodai), tikėtina, kad potencialūs klientai Jūsų tiesiog nepastebės.

Parduodant mišką labai svarbu įvertinti ir jo būklę. Ne visi miškai yra tinkami kirtimui, o kai kurie tiesiog viliote vilioja pirkėjus. Tai yra labai svarbu, neretai – svarbiausia, parduodant mišką ir nustatant jo kainą. Priklausomai nuo miško patrauklumo (jame augančių medžių, privažiavimo, ploto bei kitų savybių) miško kaina gali variuoti net kelis kartus.

Yra manančių, kad dabar yra pati puikiausia diena parduoti mišką, tuo tarpu kiti mano, kad miško kaina kils įvedus eurą. Vis tik, nėra jokių garantijų dėl miško kainos kilimo ar kritimo, todėl kiekvienas turėtų remtis esama situacija, atsižvelgti į tai, ar šiai dienai jam reikia pinigų, o gal kaip tik dabar miško parduoti neverta, verčiau panaudoti keletą ten augančių medžių artėjančią žiemą malkoms.

Kiekviena miško pardavimo, pirkimo ar keitimo situacija yra individuali, todėl vertėtų į tai atsižvelgti, pasistengti parduoti mišką už tokią kainą, kuri Jums atrodo tinkama, tačiau jei skubate, kainą galite šiek tiek sumažinti, taip pritraukdami daugiau pirkėjų. O jei kaip tik dabar planuojate įsigyti mišką, ieškokite tokių pardavėjų, kurie skuba ir nori parduoti mišką iki naujosios valiutos – tokie pardavėjai dažniausiai kainą ženkliai numažina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *