Apie dantų balinimą

Balinančios dantų pastosKai Nepriklausomoje Lietuvoje buvo imti rodyti vakarietiški filmai su besišypsančiais baltų dantų savininkais, amerikiečiais, čia, mūsų šalyje, labiau įprasta buvo auksiniai dantys, kreivas sukandimas ir visus gyvenimo nešvarumus menanti dantų spalva. Dabar niekuo nesiskiriame vakarų, turime ir tokias priemones, kaip Opalescence dantu pasta, ir lazerius, ir gelius ir visas kitas galimybes balinti dantis. Pasirinkimas toks didelis, kad galima ir pasimesti. Juk ne vienam dantis išsibalinti nutarusiam žmogui gali kilti klausimas, kuo, pavyzdžiui, skiriasi dantu pastos nuo gelio, arba lazeris nuo kapų. Tad bandome pažymėti kelis pagrindinius skirtumus.

Balinimas namuose

Jeigu nutarėte dantis išsibalinti namuose, gali prireikti tokių priemonių, kaip Opalescence dantu pasta arba kokia nors kita balinamoji pasta. Taip pat tiks ir balinamoji kramtoma guma. Tačiau nepamirškite, kad toks naminis balinimas naudojant tik pastą ir kramtomąją gumą bei atsisakant kavos, vyno, cigarečių, nebus labai stipraus poveikio. Norint aiškiau matyti rezultatus, o visą darbą vis tiek nudirbti namuose, dantu pastos neužteks. Čia gali pasitarnauti specializuotose parduotuvėse perkamos specialios dantų balinimo sistemos. Paprastai jas sudaro juostelės arba kapos bei specialus kremas arba gelis. Kai balinamoji medžiaga uždedama ant dantų, pamažu ima keistis spalva į norimą. Visgi, nerekomenduotina imtis tokių eksperimentų visiškai savavališkai, kur kas geriau, jeigu kažkas jus prižiūrės, pasitarsite su profesionaliu gydytoju. Tokia ir ta paslaptis. Kai pasitarsite, jis jums ir pasakys, kokias priemones geriausia pirkti, kaip balinti, kokios dantu pastos nereikėtų vengti naudoti.

Balinimas pas odontologą

Kita daina gros tada, jeigu viską iškart patikėsite odontologui į rankas. Tai patogu ir saugu, tačiau specialistą turite rinktis atsakingai. Geriausia, jeigu pasikliausite savo pažįstamų rekomendacijomis arba atkreipsite dėmesį į komentarus internete, taip pat į tai, ką pataria jūsų pažįstami odontologai. Ten, gydytojo kabinete, balinimas bus kitoks. Jis taip pat gali vykti per kelis kartus, tačiau gali būti atlikta viskas ir per vieną kartą. Gerai yra tai, kad jums tikriausiai bus galima užtikrinti tolygų dantų baltumą, mat profesionalus specialistas tinkamai paskirstys balinamąsias medžiagas. Taip pat svarbu ir tai, kad nebus per daug pakenkta jūsų dantims. Mat balinant patiems namuose gali kilti didelė pagunda viską šiek tiek paspartinti, pastą palikti ant dantų ilgiau, užtepti gelį storesniu sluoksniu ir t.t. Neva siekiant geresnio rezultato. Tačiau taip tik pakenktumėte sau. Taigi, specialistas tikrai jums priemones laikys ir paskirstys tik taip, kad nebūtų pakenkiama dantims.

One thought on “Apie dantų balinimą

  1. Aš išbandžiau dantų balinimą Vilniaus klinikoje, tai likau labai patenkintas. Iš karto po procedūros galėjau džiaugtis baltais dantimis ir puikia šypsena. Dabar žymiai labiau pasitikiu savimi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *