Vaikiški vežimėliai – kaip išsirinkti?

Laukiant šeimos pagausėjimo tampa reikalingi tam tikri pirkiniai kūdikiui. Be vienų galima apsieiti, o be kitų tikrai ne. Vienas iš būtiniausių pirkinių yra vežimėlis, kurį galima įsigyti internetu http://www.vezimeliu-kampelis.lt/ arba paprastoje parduotuvėje. Visai nesvarbu kokiu būdu jį pirksite, svarbiausia pasirinkti teisingai.

Vežimėliai vaikamsLabai populiarūs yra trys viename tipo vežimėliai. Tai lopšys, sportinė dalis ir autokėdutė http://www.vezimeliu-kampelis.lt/automobilines-kedutes. Visos šios išvardintos dalys tinka tam pačiam rėmui, todėl jie labai praktiški. Galima pirkti atskirai visas reikalingas dalis. Pagalvokite ar turėsite pakankamai vietos visoms dalims pasidėti. Taip pat svarbu rinkti tinkamą vežimėlį priklausomai nuo to, kuriuo metų laiku gims kūdikis. Pavyzdžiui, jeigu vežimėlio prireiks rudenį ir žiemą, tai verta įsigyti didelį lopšį. Kuo uždaresnis, tuo geriau. Taip pat pravers neperpučiamos sienelės ir apsauga nuo vėjo. Rinkitės ilgesnį lopšį, nei 74 centimetrai ilgio. Šiltuoju metų laiku vežimėlis turėtų būti atviresnis, o sienelės plono audinio, kuris praleidžia orą.

Ne mažiau svarbus svorio kriterijus. Koks bus tinkamiausias priklauso nuo to, kur gyvenate. Jeigu reikės vežimėlį nešti į kažkelintą aukštą, tai visuomet verta ieškoti kuo lengvesnio vežimo. Dažnai trys viename tipo vežimėliai yra pakankamai sunkūs. Tuomet galima pirkti atskirus vežimėlius. Dar yra galimybė automobilyje ar rūsyje palikti vežimėlio rėmą, o laiptais neštis tik lopšį. Tiesa, tuomet vertėtų atkreipti dėmesį, kad jis turėtų patogias rankenas.

Saugumas – labai svarbus. Tai priklauso ir nuo kokybės, todėl rinkitės iš patikimų pardavėjų, pavyzdžiui, šios elektroninės parduotuvės Vezimeliu-kampelis.lt. Taip pat svarbu, kad vežimėlyje būtų saugos diržai. Labai gerai, jeigu yra penkių taškų sistema: pečiai, liemuo ir kojytės. Pardavėjai pataria rinktis vežimėlius, kurie turi buomelį. Toks vežimėlis bus patogus ir saugus. Kalbant apie saugumą labai svarbu ir tinkamai parinkta autokėdutė. Rinktis reikia pagal svorio kategoriją. Taip pat svarbu, kad pirkinys būtų naujas, nes naudotas neaišku ar buvo patekęs į eismo įvykį. Automobilyje kūdikio saugumas yra labai svarbus, todėl autokodutę reikia rinktis itin atidžiai.

Gausybė vaikiškų vežimėlių verčia nerimauti būsimus tėvelius, nes iš tiek daug pasirinkti patį geriausią atrodo sudėtinga. Tiek daug modelių, gamintojų, svorio kategorijų, dydžių bei įvairių papildomų funkcijų ir spalvų. Visuomet verta pasinaudoti patarimais, kurie praverčia pirmą kartą laukiantis kūdikio. Taip pat svarbu rinktis kokybiškus gaminius, tuomet nauju pirkiniu galėsite ilgai džiaugtis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *