Rudenį artėja gimtadieniai

Ne vienam žmogui ima sukti galvą, pagalvojus, ką reikės padovanoti geriausiems draugams, bičiuliams, kai ateis gimtadieniai. Šiais laikais kuponai dovanoms padeda išgelbėti situaciją, tačiau tas neramus jausmas vis tiek išlieka.

Kodėl taip sudėtinga

Gimtadienio dovanosKaip jau minėjome, dovanų rinkimas visada sukelia daugiau streso, nei džiaugsmo dėl to, kad bus pradžiugintas jūsų mylimas, mėgstamas žmogus. Koks paradoksas, ar ne? Atrodytų, renkate dovanas, ir žmonės turėtų nudžiugti. Tačiau pirmoji stadija būna tada, kai jūs paprasčiausiai nežinote, ką padovanoti. Na, taip, atrodo, pažįstate žmogų, mėgstate, tačiau kas jį labiausiai nudžiugintų? Ar dar galioja taisyklė, kad dovanotam arkliui į dantis nežiūrima? O gal šiais laikais jau žiūrima, ir su labai prasta dovana būsite pasmerktas bei sugėdintas? Ar tikrai taip yra, kad galima padovanoti tik gėlių ar saldumynų, ir jūsų žmogus liks jumis patenkintas?

Taigi, sakykime, jūs nežinote, kas pradžiugintų žmogų, arba kas jam tiktų. Pavyzdžiui, žinote, jog žmona mielai gautų kosmetikos, tačiau negi dabar nupirksite jai bet kokį raudoną lūpdažį – juk tik ji viena geriausiai žino, kokio lūpdažio jai reikia. Kitas dalykas – gal net neturite laiko pakankamai, kad galėtumėte ieškoti tų dovanų. Mes randame laiko pabūti su savo mylimiausiais žmonėmis, ir tai jau yra dovana, o ieškoti daiktų, kuriuos vertėtų nupirkti – tai kartais tikrai atima laiką, kurį galėtumėte praleisti kuo maloniau. Dar daugiau streso sukeltų ta reakcija, kurią jums tektų išvysti, jeigu iš tiesų daiktai ir dovanos nepatiktų jūsų pasveikintiems draugams, artimiesiems. Tuomet visas šventinis vakaras būtų sugadintas ir jums, ir jūsų draugams, kuriems būtų šiek tiek nesmagu, kad jie negalėjo pripažinti, jog ši dovana buvo jiems maloni – nes nebuvo.

Kuponų variacijos

Tokiose svetainėse kaip Masinis.lt galima lengvai išsirinkti įvairius kuponus. Tai yra išeitis, visų pirma, tiems, kurie labai skuba. Nes skubėdami mes vis tiek galime išrinkti ir nupirkti kažką, kas būtų labai geras variantas, labai pradžiuginantis savo artimuosius. Kitas dalykas – mes visada būsime tikri, kad dovana jiems tiks. Tarkime, kuponas dovanoms gali leisti įsigyti kosmetikos iš kokios nors geros parduotuvės. Vadinasi, jums nereikės eiti ir pirkti kokį nors lūpdažį ar klausinėti jos draugių, ką ji paprastai naudoja. Jūs tiesiog suteiksite laisvę jai pačiai išsirinkti tai, ko labiausiai norisi. Dėl to kuponai dovanoms ir yra tokie populiarūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *