Net ir norint atsidaryti mažą parduotuvėlę, reikia investuoti daug

Net ir norint įrengti pačią paprasčiausią, mažiausią parduotuvėlę, pinigus kur leisti bus: patalpos prekybai Kaune, įmonės įregistravimas, reklama, prekių pirkimas ir pan. Tad verta turėti sukaupus kapitalą arba ieškoti, kas galėtų padėti investuoti.

Rasti tinkamas patalpas

Taigi, pirmoji užduotis tokia ir būtų: rasti tas tinkamiausias patalpas, kurios galėtų atitikti jūsų poreikius. Reikia, kad būtų geroje strateginėje vietoje. Taip pat labai svarbu ir tai, kad patalpos būtų patrauklios, kad būtų smagu jose būti. Ir žinoma – nuomos kaina. Tai bus itin aktualu pradžioje, kada kiekvieną eurą skaičiuosite akylai, nes pinigų krūva kol kas tik tirps, ir nė kiek neaugs.

Patalpas paruošti, pritaikyti

Patalpos KauneTuomet reikės skirti laiko ir išlaidų tam, kad tas patalpas pritaikytumėte tiems poreikiams. Prekybai, komercijai, savo verslo idėjai. Tai bus ir pritaikymas, kad atitiktų kažkokius keliamus formalius standartus, priešgaisrinę, veterinarinę ir kt. kartelę. Tačiau ne mažiau svarbu bus ir galbūt lems jūsų komercinę sėkmę tai, koks viduje bus interjeras. Jeigu čia ne internetinės prekybos salonas, o parduotuvė, kurioje lankysis žmonės, tuomet tas patalpas tikrai reikės pritaikyti.

Užsakyti prekes

Žinoma, reikia nupirkti tai, ką pardavinėsite. Nebent pardavinėsite savo gamintą produkciją. Tokiu atveju, reikės dar daugiau visko įrengti, kad būtų galima gaminti tą produkciją, užsakinėti žaliavas ir pan. Kaip matome, kelių, kur galima išleisti pinigus, yra tikrai daug.

Sukurti interneto svetainę ir reklamą

Taip pat būtinai reikia investuoti ir į šią sritį – padaryti tinkamą reklamą ir pristatymą internete. Visgi būtent ten dabar žmonės sužino viską vieni apie kitus. Viena vertus, gali atrodyti, kad kai ką galima padaryti visiškai nemokamai. Tarkime, tai gali būti feisbuko platforma. Tačiau iš tiesų reikia mokėti tokius dalykus daryti profesionaliai. Jeigu jums pavyksta tik paprastai ir nesate interneto reklamos specialistas, tai reikės pirkti mokamas paslaugas.

Samdyti žmogų

Parduotuvėje turbūt nedirbsite vieni. Jūs savininkai. O kažkas kitas turės viską prekiauti ir daryti, kaip priklauso. Taigi, reikės samdyti. Reikės pinigų iškart sumokėti visoms mokesčių įmokoms, o po mėnesio – ir pirmajam atlyginimui. Nusiteikite optimistiškai, bet ir realistiškai – nebūtinai po pirmojo veiklos mėnesio jūs jau turėsite uždirbę tiek pinigų, kad galėtumėte sumokėti atlyginimus. Taigi, tokią sumą turėkite paruošę iš anksto.

Sutvarkyti visus dokumentus, gauti leidimus

Galiausiai, kainuoja pirmieji įmonės įforminimo klausimai. Ir šių išlaidų tiesiog neįmanoma išvengti. Tačiau gera žinia tokia, kad jas dažnai galima rasti, kas kompensuotų – pvz., tam tikros savivaldybės ar organizacijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *