Įsiskolinimai ir nedarbas: ką daryti?

RefinansavimasAnksčiau kreditą gauti daugumai buvo neįmanoma. Galėjai turėti darbą, galėjai neturi skolų, galėjai turėti gerą kredito istoriją, bet niekas tau vis tiek nebūtų išdavęs paskolos. Kodėl? Niekas nenorėjo rizikuoti; anuomet tiesiog nebuvo įprasta teikti paskolas tokiems eiliniams žmonėms. Atsiradus greitiesiems kreditams internetu viskas pasikeitė į priešingą pusę. Su lyg jų atsiradimu, atsirado ir poreikis dalinti kreditus visiems, kurie tik jų galėtų panorėti. Valstybė net buvo priversta kelis kartus įžengt ir tvirtai pareikšti savo nuomonę šiuo klausimu. Ji pasakė, kad yra žmonių grupių, kuriems kreditai neturėtų būti išduodami dėl perdėtos rizikos, kuri atsilieps visoms suinteresuotoms pusėms.

Pradžioje tai bet koks žmogus galėjo gauti paskolą. Galėjai neturėti darbo, galėjai neturėti pajamų, galėjai turėtų skolų iki kaklo, bet kredito davėjai vis tiek būtų suteikę paskolą. O kas jiems darbo? Net jei nesusitvarkysi su paskola ir skolos negrąžinsi, tai užsiundys ant tavęs antstolius ir vis tiek pinigus atsiims. Tai kodėl paskolos neišduoti? Bet valstybė į tai žiūrėjo kitaip.

Taigi anksčiau galėjo žmogus gauti paskolą bedarbiui, paskolą įsiskolinusiam, paskolą neturinčiam pajamų, paskola su bloga kredito istorija ir dar visokių paskolų. Bet valstybė pasakė – "gana!" Ir kredito davėjai suskliaudę ausis nebeturėjo ką daryti. Tai tokių paskolų ir nebeišdavė.

Kas dabar gali pasiskolinti iš greitų kreditų davėjų?

Tai dabar nebegali bet kas pasiskolinti iš greitų kreditų davėjų. Paskola neturintiems darbo – nebegaunama taip paprastai. Dabar reikia atitikti daug reikalavimų ir reikalavimiukų, kad bedarbiui paskola būtų išduodama. Reikia turėti švarią kredito istoriją, reikia dar iš kur nors gauti papildomų pajamų ir jas įrodyti su popieriais. Nebus popierių ir įrodymų – nebus paskolos. Taip jau yra ir nieko čia nepadarysi. Bet šansas gauti paskolytę išlieka, tik reikės dėl jo išnaudojimo paprakaituoti.

O su paskolom įsiskolinusiems yra įdomiau. Atrodytų, kad čia turėtų būti pirmos paskolos, kurias valstybė turėtų uždraust. Turi įsiskolinimų, tai pirmiau tuos grąžink, prieš prašydamas naujų paskolų! Taip atrodo turėtų sakyti valstybė. Bet nesako. Nes su paskolomis įsiskolinusiems yra įdomu, nes jos padeda žmogui, kuris turi skolų. Tai vadinama refinansavimu. Taip pasiskolinę žmonės gali net sumažinti savo bendras kreditų įmokas, nes refinansavimas įsiskolinusiam leidžia taip padaryti. Tokia yra tokios paslaugos esmė.

Tai reikėtų gerokai paieškoti dar tokių situacijų. Turi įsiskolinimų ir tau leidžia skolinti dar daugiau! Bet tuo pačiu tau dar ir tokia paskola sumažina bendrą kreditų skaičiu. Negali būti nieko geriau. Todėl turi skolų – ieškai kur gauti paskolą įsikolinusiems, kad refinansuotum skolas. Taip išloši tikrai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *