Dušo nubėgimo sistemos: latakai ir trapai

Vonios kambario įrengimas yra atsakinga užduotis, reikalaujanti žinių ir patirties. Pvz., įrengiant dušo kabiną, neretai kyla klausimas, kas praktiškiau: dušo latakai ar trapai? Efektyvus vandens nutekėjimas yra svarbi tinkamai funkcionuojančio dušo sudedamoji dalis, tačiau būtina įvertinti tiek latakų, tiek trapų privalumus ir trūkumus, kad konkrečiu atveju būtų priimtas teisingas sprendimas, suteikiantis kasdienio patogumo ir komforto.

Dušo latakai: privalumai ir trūkumai

LatakaiDušo latakai – tai šiuolaikiškas, lengvai įrengiamas sprendimas, padedantis surinkti didesnį bėgančio vandens kiekį. Kadangi latakai yra linijinė sistema, vanduo subėga per visą latakų ilgį. Priešingai nei įrengiant trapus, latakų montavimui nereikia daryti nuolydžio iš keturių pusių, – užtenka padaryti vieną nuolydi pasirinktoje zonoje.

Dušo latakų pasirinkimas džiugina itin plačiomis galimybėmis. Latakų grotelės gali būti įvairių raštų ir net skirtingų spalvų, todėl gana nesunkiai įgyvendinsite pasirinkto stiliaus sprendimus. Be to, paprastai šios grotelės yra padengiamos nešvarumus atstumiančia danga, todėl latakų priežiūra tampa paprastesnė ir patogesnė. Montuojant latakus reikėtų nepamiršti, kad tam tikrose situacijose jų įrengimas gali kelti problemų, ypač tuomet, jei kabame apie daugiabučiuose esančius butus. Individualiu atveju rekomenduojame pasitarti su šioje srityje ilgametę patirtį turinčiais ekspertais, galinčiais atsakyti į visus jūsų klausimus.

Dušo trapai: privalumai ir trūkumai

Dušo trapai yra siejami su įvairesniais architektūriniais sprendimais, jie puikiai tinka netradicinėms dušo variacijoms, pvz., renkantis stacionarias dušo kabinų sieneles. Lyginant su latakais, paprastai trapai kainuoja mažiau, tačiau nereikėtų apsigauti, kadangi galutinė kaina priklauso ir nuo pasirinkto modelio, ir nuo montavimo darbų. Įrengiant trapą reikalingas nuolydis iš keturių pusių, todėl pats trapo įrengimas yra gana sudėtingas, reikia daugiau pjaustyti plyteles ir pan. Trapas siejamas ir su mažesniu vandens kiekio surinkimu.

Įvertinkite nubėgimo sistemų kokybę

Renkantis nubėgimo sistemą, svarbu įvertinti ne tik tai, koks vandens kiekis bus surinktas, kuris variantas atrodys stilingiau ir bus paprasčiau įrengiamas, bet ir tai, kokios gamybinės medžiagos buvo naudojamos, kitaip sakant – kaip ilgai latakai ir trapai jus džiugins savo kokybe ir sklandžia eksploatacija. Rekomenduojame rinktis patikimų, rinkoje gerai žinomų gamintojų pasiūlymus. Taip būsite tikri, kad kiekviena detalė atitiks jai keliamus kokybės reikalavimus, todėl jums nereikės galvoti apie greitus remonto ar vonios kambario atnaujinimo darbus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *